Artykuły prasowe

Kiedyś szafa przesuwna królowała głównie w przedpokojach i sypialniach, a dziś swoje miejsce znalazła również w kuchni, jako element funkcjonalnej i designerskiej zabudowy. Praktyczne funkcje, jakie oferują szafy z systemem drzwi przesuwnych Komandor, pozwalają przechować wszystko, czego potrzebujemy, od artykułów spożywczych aż po sprzęty AGD i książki kucharskie.

Więcej…

Początek wiosny to czas, kiedy branża budowlana zaczyna budzić się z zimowego letargu. Jak co roku u progu nowego sezonu wykonawczego firma Baumit zaprezentowała ofertę na najbliższy rok. Nowy katalog produktowy to nie tylko sprawdzone rozwiązania, lecz także kolejna porcja nowych ‘pomysłów z przyszłością’, a wśród nich m.in. rozwiązania nowej generacji, które w istotny sposób przyczyniają się do utrzymania zdrowego powietrza w pomieszczeniach.

Więcej…

Nowa kuchnia w jeden weekend? To możliwe. Podpowiadamy sposoby, które przynoszą naprawdę błyskawiczne efekty.

Więcej…

Urządzasz kuchnię i nie wiesz jaki blat wybrać? Oto złota dziesiątka dekorów Pfleiderer, inspirowanych pięknem kamienia i naturalnego drewna oraz jednobarwnych dekorów uni. To propozycja najpopularniejszych blatów - trwałych i funkcjonalnych o ponadczasowym wzornictwie.

Więcej…

Zimą większość czasu spędzamy w zamkniętych, często źle wentylowanych budynkach. Wraz z nadejściem wiosny można nieco szerzej otworzyć okna, jednak wietrzenie pomieszczeń w ten sposób wiąże się ze stratami cieplnymi. Jednym ze sposobów na efektywną wymianę powietrza w budynkach przez cały rok są energooszczędne systemy wentylacji okiennej.

Więcej…