Seminaria dla projektantów

MAPA

Białystok

Bydgoszcz

Częstochowa

Elbląg

Gorzów Wielkopolski

Karpacz

Kalisz

Katowice

Kielce

Koszalin

Kraków

Legnica

Lublin

Łódź

Olsztyn

Opole

Poznań

Radom

Rzeszów

Sopot

Szczecin

Toruń

Warszawa

Wrocław

Zielona Góra


Seminarium Pomorskie 11-12-2018 wtorek


Data szkolenia

wtorek, 11 grudnia 2018

Opis szkolenia

Seminaria skierowane do architektów i architektów wnętrz. W ramach Architektury Wewnętrznej omawiane są tematy związane z architekturą wewnętrzną i wyposażeniem budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych tzn.: podłogi, ściany, sufity farby i tynki dekoracyjne, oświetlenie i osprzęt elektroinstalacyjny, stolarka otworowa, ścianki i elementy zabudowy wnętrz, ceramika ścienna i podłogowa, biała armatura i armatura sanitarna, wyposażenie toalet publicznych, wyposażenia łazienek i kuchni, meble biurowe i elementy miejsca pracy.

Seminaria Regionalne - Targi dla architektów, projektantów, biur projektowych i inwestorów instytucjonalnych.

Organizator: Millennium Gazeta Budowlana

Pobierz program.

Uwaga! Zaproszenie jest ważne pod warunkiem potwierdzenia: telefonicznie lub e-mailem: Tel. +48 664 787 055, +48 600 880 120 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Prosimy o podanie danych teleadresowych, ilości oraz godności osób, które będą uczestniczyć w seminarium. Ilość miejsc ograniczona, prosimy o bezzwłoczne potwierdzenie zaproszenia.

Adres

Ul. Powstańców Warszawy 12/14, 81-718 Sopot

email.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

telefon

+48 664 787 055/ +48 600 880 120

Mapa dojazdu

  • wtorek, 20 marca 2018