Instalacje sanitarne i technika grzewcza

Dział skierowany do projektantów instalacja sanitarnej i techniki grzewczej. W ramach Instalacji sanitarnych i Techniki grzewczej omawiane są tematy związane z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych, czyli: klimatyzacja i wentylacja, ogrzewanie, woda, gaz, kanalizacja i oczyszczanie ścieków.

klimatyzacja i wentylacja

Nagrzewnice gazowe TR to urządzenia przeznaczone w szczególności do obiektów przemysłowych i klientów poszukujących wysokiej efektywności w stosunku do niskich nakładów inwestycyjnych. Nagrzewnice TR stanowią gwarancję wyjątkowej trwałości i pewności działania dzięki konstrukcji wymiennika opartej na wielodyszowym rozdziale płomienia. Rozwiązanie to pozwala na szerokie zastosowanie urządzeń do pracy na powietrzu obiegowym – model TR(A), z czerpnią powietrza świeżego lub jako kurtyn powietrza – model TRC.

Więcej…

Ta nowatorska technologia oczyszczania powietrza oparta jest na występującym także w przyrodzie procesie Promieniowej Jonizacji Katalitycznej i jest przyjazna dla ludzi. Jest to technologia, która jako jedyna na świecie eliminuje w sposób aktywny wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia powietrza wewnętrznego: drobnoustroje, bakterie, pleśnie i grzyby oraz przyczynia się do wyeliminowania Syndromu Chorego Budynku.

Więcej…