Architektura wnętrz

Dział skierowany do architektów i architektów wnętrz. W ramach Architektury Wewnętrznej omawiane są tematy związane z architekturą wewnętrzną i wyposażeniem budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych tzn.: podłogi, ściany, sufity farby i tynki dekoracyjne, oświetlenie i osprzęt elektroinstalacyjny, stolarka otworowa, ścianki i elementy zabudowy wnętrz, ceramika ścienna i podłogowa, biała armatura i armatura sanitarna, wyposażenie toalet publicznych, wyposażenia łazienek i kuchni, meble biurowe i elementy miejsca pracy.

podłogi i posadzki

Styl vintage jest wymagający. Wymaga elementarnej wiedzy (i często intuicji), która pozwoli nam ze stosu staroci wyłowić prawdziwą perłę. Taką, która sprawi, że nasze wnętrze stanie się nietuzinkowe, wysmakowane i oryginalne. Taką, której jakość wykonania i użytych materiałów zagwarantuje prawdziwą długowieczność. Taką perłą jest bez wątpienia kolekcja ręcznie postarzanych podłóg Jean Marc Artisan. Dlaczego? Oto 10 powodów.

Więcej…

Na rynku jest dostępna kolejna odsłona kultowej kolekcji podłóg drewnianych Barlinka. “Smaki Życia” to deska barlinecka w najbardziej designerskiej wersji. Naturalne drewno dębu i jesionu w 16 wybarwieniach, odzwierciedlających najmodniejsze kolory sezonu.

Więcej…

Duży rozmiar desek, subtelna kolorystyka wybarwień oraz zamierzona surowość wykończenia to kwintesencja sensualnego stylu SENSES - nowej kolekcji podłóg drewnianych Barlinka. Kolekcja otrzymała nagrodę architektów Dobry Design 2015.

Więcej…